Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
30 marca 2022

Myślał, że zapłaci za uszkodzenia i będzie po sprawie

Myślał, że zapłaci za uszkodzenia i będzie po sprawie
fot. KMP Jastrzębie

55-letni kierowca, będąc pod wpływem alkoholu ,spowodował kolizję i uderzył w samochód jastrzębianki. Sprawca był pod wpływem alkoholu i przekonał kobietę, że pokryje jej koszty uszkodzenia samochodu, pod warunkiem niepowiadomienia policji.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Mazowieckiej z Małopolską.  Policjanci zostali powiadomienie, że uczestnicy kolizji porozumieli się co do pokrycia szkód spowodowanych zderzeniem. Jednak mundurowi dość szybko ich odnaleźli. Mężczyzna nie przyznawał się, jednak kobieta opowiedziała, że 55-latek miał jej zapłacić za uszkodzenie pojazdu.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierowca peugeota jadąc ulicą Mazowiecką, przy skręcaniu w prawo w ulicę Małopolską, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w volkswagena. Okazało się też, że 55-letni jastrzębianin był pijany. Badanie na alkomacie wykazało u niego 2,7 promila alkoholu - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokurator i sąd.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pędził 132 km/h aleją Jana Pawła II Pędził 132 km/h aleją Jana Pawła II

Nietrzeźwa kobieta za kierownicą, w aucie dwójka małych dzieci Nietrzeźwa kobieta za kierownicą, w aucie dwójka małych dzieci

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Cynik31.03.2022 5:52

Oj tam zaraz pijany.

Jabłko do obiadu tylko zjadł i sfermentowało.

Należy go natychmiast unewinnić. Wyspowiada się i po sprawie. Amen.

mizogin30.03.2022 12:43

Jak widać kobieta nawet mądrzejsza od kierowcy że dała się namówić na ugodę z nawalonym facetem, normalne u kobiet.

klimat rączy30.03.2022 10:53

Pijanych nie ubezpieczają. Zaboli...

bbbb30.03.2022 9:32

Chciał zapłacić za uszkodzenia i tak też się stanie. Zdziwi się jak ubezpieczyciel wystawi mu rachunek.

Pies Barona Munchhausena30.03.2022 7:20

Codzienność