Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
Wesele w Dąbrówce
8 kwietnia 2022

Krzyki przed komendą policji. Policjanci interweniowali

Krzyki przed komendą policji. Policjanci interweniowali
fot. Policja.pl

W nocy ze środy na czwartek przed Komendą Miejską Policji rozległy się wołania o pomoc. Mundurowi natychmiast wybiegli z komendy i ustalili miejsce, z którego dochodziły krzyki.

W mieszkaniu znajdowała się kobieta, mężczyzna i dziecko. Mężczyzna leżał na łóżku i miał problemy z oddychaniem, nie można było nawiązać z nim kontaktu.

Policjanci po przybyciu do mieszkania zobaczyli, że mężczyzna sinieje na twarzy i mocno kaszle oraz ma problemy z oddychaniem.

- Policjanci przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Po wyczuciu tętna ułożyli go w tak zwanej pozycji bezpiecznej i wezwali na miejsce zespół pogotowia ratunkowego. 46-latek został przekazany w ręce służb medycznych - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu Poprosił policjantów o zamknięcie w więzieniu

Syn pobił i okradł matkę Syn pobił i okradł matkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do "WAŻNE"08.04.2022 19:42

Co w tym ważnego. To impreza kleru. Niema żadnego uzasadnienia. Po co droga krzyżowa komu. Co ona daje? Chyba tylko starsi ludzie, którzy chcą zrobić wrażenie na znajomych swym wyglądem i ich potem obgadać w domu, będą mieli rozrywkę. Księża! wykażcie się większą ilością dobrych uczynków zamiast tworzenia sztucznych, pseudo wydarzeń.

Nie ważne.08.04.2022 14:11

Nie wierzę w gusła.

WAŻNE 08.04.2022 8:25

Dziś 08.04 piątek DROGA KRZYŻOWA ulicami Jastrzębia-Zdroju przejdzie od parafii Podwyższenia Krzyża Świętego na "6" do Moszczenicy, początek o godz. 19.00