Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°12°
Wesele w Dąbrówce
2 maja 2022

Uwaga! W poniedziałek utrudnienia drogowe!

Uwaga! W poniedziałek utrudnienia drogowe!
fot. UM Jastrzębie

W poniedziałek ulicami miasta odbędzie się przemarsz mieszkańców z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej. Z tego powodu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu na odcinku al. Piłsudskiego - al. Jana Pawła - OWN.

2 maja od 17.00 do 19.20 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w centrum miasta.

Rozpoczęcie przemarszu odbędzie się z alei J. Piłsudskiego na wysokości placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy przemaszerują na OWN, gdzie przewidziane jest zakończenie przemarszu. Trasa przebiegać będzie aleją J. Piłsudskiego, aleją Jana Pawła II, na wysokości Hali Widowiskowo-Sportowej uczestnicy skierują się na ul. Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego.

Orientacyjny Plan zamknięcia poszczególnych odcinków drogi:

Poszczególne odcinki drogi (prawa jezdnia) będą zamykane i otwieranie zgodnie z przemieszczaniem się osób uczestniczących w przemarszu.

W pierwszej kolejności z ruchu drogowego ok. godziny 17.00 do 18.00 zostanie zamknięty odcinek drogi od ronda Centralnego do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną z ulicami Mazowiecką i Warszawską.

Następny odcinek drogi od skrzyżowania ulic Mazowieckiej i Warszawskiej do ronda Sikorskiego zostanie wyłączony z ruchu ok. godziny 17.40 do ok. godziny 18.40, natomiast odcinek od ronda Sikorskiego do skrzyżowania alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego wyłączony zostanie ok. godziny 18.40 do godziny 19.00.

Odcinek drogi od skrzyżowania Alei Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego do skrzyżowania z ulicą Kazimierza Wielkiego planowany jest do wyłączenia z ruchu w godzinach od 18.40 do 19.20. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

W niedzielę utrudnienia w ruchu z powodu biegu ulicznego W niedzielę utrudnienia w ruchu z powodu biegu ulicznego

Dzień Flagi RP zgromadził tłumy jastrzębian Dzień Flagi RP zgromadził tłumy jastrzębian

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Ktos02.05.2022 21:59

W tym mieście nie potrzeba marszu żeby były utrudnienia ;)

Gość02.05.2022 19:59

To jest chore !!!!!!

Pies Barona Munchhausena02.05.2022 9:45

"na wysokości placu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"

Dajcie juz spokoj.
Wszedzie objazdy, jeszcze droge blokuja bezsensownym pochodem.