Pogoda na dziś zobacz prognozy
 18°13°
Sklep Medicanna
1 czerwca 2022

Matka bez prawa jazdy wiozła pijanego syna

Matka bez prawa jazdy wiozła pijanego syna
fot. KMP Jastrzębie

Kobieta kierująca samochodem uszkodziła ogrodzenie jednej z posesji oraz słup energetyczny. Nie miała prawa jazdy, a za kółkiem siadła na prośbę pijanego syna.

Patrol ruchu drogowego został wezwany do zdarzenia, w którym kierująca wjechała w słup drogowy oraz ogrodzenie na ulicy Połomskiej. Siedząca za kółkiem 44-latka nie miała uprawnień do kierowania pojazdami. Oprócz niej w samochodzie znajdował się pijany syn.

 Kobieta tłumaczyła mundurowym, że na ulicy Połomskiej wyskoczyło jej na drogę jakieś zwierzę i w trakcie hamowania straciła panowanie nad pojazdem, w związku z czym uderzyła w ogrodzenie i słup energetyczny.

- W trakcie sprawdzenia wyszło na jaw, że kobieta nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jastrzębianka opowiedziała mundurowym, że to nietrzeźwy syn poprosił ją o podwiezienie. 44-latka zgodziła się, gdyż jak oświadczyła, nieraz już odwoziła z imprezy nietrzeźwych członków rodziny. Teraz o karze dla jastrzębianki zdecyduje sąd - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą Zdemolowano przystanek. Mieszkańcy zapłacą

Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem Policjant na urlopie rzucił się w pościg za złodziejem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ona02.06.2022 7:49

I jeszcze ta bardzo "mądra" kobieta się przyznała że juz nie raz jezdziła bez prawa jazdy....no masakra.

kropeczka01.06.2022 12:35

Taxi na każdym kroku i wcale nie takie drogie głupota kosztuje wiiecej

Arleta01.06.2022 12:33

Ręce opadają...

Pies Barona Munchhausena01.06.2022 9:14

Codziennosc