Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°20°
Sklep Medicanna
27 czerwca 2022

Laura Grzyb triumfuje na ringu

Laura Grzyb triumfuje na ringu
fot. Piotr Duszczyk, boxingphotos.pl

Jastrzębianka Laura Grzyb po raz kolejny triumfowała na zawodowych ringach bokserskich. Pojedynek odbył się podczas gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach.

Zawodniczki, które skrzyżowały rękawice, były godnymi siebie rywalkami. Obie zawodniczki w rekordzie nie mają porażek. Obie mają niemałe doświadczenie w boksie amatorskim. Laura Grzyb ma więcej zwycięstw przed czasem. Jednym z atutów Martine Martine Vallières-Bisson jest być walka z odwrotnej pozycji.

Jednak już pierwsze rundy pokazały, jak wyglądał będzie pojedynek. Zawodniczki dzieliła przepaść w szybkości, oczywiście na korzyść Laury Grzyb. Błyskawicznie uwidoczniła się też przewaga Polki w sposobie poruszania się w ringu. Mądre pięściarstwo, doskonałe kontry przy jednoczesnym wycofywaniu się z zasięgu rywalki, świetne wyczucie tempa i dystansu - Laura kontrolowała przebieg walki i Martine nie była w stanie sprowokować jej do najmniejszego błędu. W decydującej fazie walki rzuciła się do ataku, ale to jastrzębianka pokazała taktyczny kunszt, w siódmej rundzie rozbijając nos Kanadyjki. 

Decyzja sędziów nie mogła być inna - jednogłośnym werdyktem zwyciężyła Laura Grzyb.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapisy na DogTrekking ruszyły. Pobiegnij z psiakiem Zapisy na DogTrekking ruszyły. Pobiegnij z psiakiem

Kto poznaje tego mężczyznę? [video] Kto poznaje tego mężczyznę? [video]

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Michał07.07.2022 10:30

Gratulacje.

Gość06.07.2022 17:02

Jaki Klub reprezentuje zawodniczka???

Alojz30.06.2022 9:41

W kielcach to kazdy by wygral

Fan27.06.2022 20:34

Brawo Laura jestes the best!