Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
29 czerwca 2022

Wandal groził nożem mieszkańcom

Wandal groził nożem mieszkańcomZdjęcie archiwalne
fot. KMP Jastrzębie

Grupa  osób demolowała drzwi w bloku. Mieszkańcy zareagowali na takie zachowanie. Jeden z wandalów wyciągnął nóż i zaczął nim grozić. Na miejsce wezwano policję. 

Jastrzębianin groził mieszkańcom jednego z bloków nożem. Wezwany na miejsce patrol policji zastał agresora w samochodzie osobowym marki Daewoo na parkingu. Mężczyznę zatrzymano, a nóż zabezpieczono.

- Na jednej z klatek schodowych w centrum miasta grupa nieznanych osób zdemolowała drzwi wejściowe. Gdy mieszkańcy zareagowali, nie zgadzając się z chuligańskim zachowaniem, jeden z mężczyzn wyciągnął nóż i zaczął nim grozić jednemu z mieszkańców. Awanturnik był wyraźnie pobudzony i agresywny. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do miejscowej komendy - relacjonuje asp. Halina Semik z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Następnego dnia zatrzymany usłyszał zarzut gróźb karalnych. Prokurator nałożył na niego policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzonym i zbliżania do niego. O wymiarze kary zdecyduje sąd. Może dostać do 2 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana Ledwo stała na nogach. Matka 5-latka była kompletnie pijana

Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała Próbował zabić własną matkę. Zadał jej ciosy nożem, kiedy spała

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Anatol29.06.2022 11:05

W mieście policja ma pełne ręce roboty. Nie ma dnia aby nie było akcji z agresywnymi ludźmi i to od młodych po starych. Co dzieje się z ludźmi ?. Prochy i alkohol

Głupek ze świeczką pod sądem.29.06.2022 9:26

No proszę , następny bandyta ,potencjalny morderca zamiast siedzieć w areszcie do wyroku orzekającego bezwzględne więzienie to prokurator stosuje dozory policyjne i prosi bandytę ( bo zakazy prokuratora to bandyta ma w dupie) aby się nie kontaktował ani nie zbliżał do pokrzywdzonego.Wolne sądy !!!! Wolni bandyci !!!

Pies Barona Munchhausena29.06.2022 8:17

Codziennosc.