Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°20°
Sklep Medicanna
29 czerwca 2022

Do szpitala można wejść tylko z maseczką

Do szpitala można wejść tylko z maseczką
fot. UM Jastrzębie

Mimo że pandemia koronawirusa wydaje się być odległym wspomnieniem, to jednak na teren jastrzębskiego szpitala w dalszym ciągu można wejść tylko z maseczką na ustach i nosie. 

Maseczkę zakrywającą usta i nos należy mieć na twarzy na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju, w miejscach prowadzenia działalności leczniczej. Nakaz ten obowiązuje do końca wakacji, czyli 31 sierpnia. Obowiązek ten może zostać przedłużony .

W trosce o dobro pacjentów dyrekcja prosi o bezwzględne przestrzeganie tego obowiązku, a maseczkę nosić w sposób właściwy.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odwiedziny w szpitalu - empatia i zdrowy rozsądek to podstawa! Odwiedziny w szpitalu - empatia i zdrowy rozsądek to podstawa!

Projekty z Jastrzębia w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Projekty z Jastrzębia w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Kot Barona Munchhausena30.06.2022 22:05

Spokojnie, już niedługo znów zacznie się ten covidowy cyrk . Dla mediów wojna na Ukrainie się powoli nudzi.W drugiej połowie września przyjdzie jesienna grypa i zwiększy się zachorowalność to znowu będą straszyć kolejną falą. W grudniu, styczniu przyjdą mrozy i zwiększona zachorowalność i cyk będzie kolejna fala. Trzeba było zrobić wybory i nawpuszczać Ukraińców to ten straszny wirus przestał być groźny i był w odwrocie.

Gość30.06.2022 0:34

"pandemia koronawirusa wydaje się być odległym wspomnieniem" - to nie jest odległe wspomnienie dla ludzi, którzy zostali potraktowani przez rządzących chamskim zamordyzmem.
To był niezły test na inteligencję, który większość ludzi oblała, wierząc w bajki o groźnym wirusie i pozwalając na eksperyment na sobie i swoich dzieciach.
To straszne jak, media potrafią sterować ludźmi.

menel29.06.2022 21:03

do Żółty paluch

DAJĄ BARDZO DOBRY PRZYKŁAD
DOŚĆ ŚCIEMY I IDIOTYZMÓW

Żółty paluch 29.06.2022 12:23

W szpitalu lekarze chodzą bez maseczek choćby izba przyjęć, policja na badania z zatrzymanymi również chodzi bez masek i jaki oni dają przykład ?

adam29.06.2022 12:17

Idąc na zabieg korytarzem szpitalnym 80 % personelu medycznego chodzi bez masek nawet lekarz który mnie przyjmował był bez, ten też lekarz kazał mi zdjąć maskę jak to okreslając dosyć się męczyliśmy....

Sroka 29.06.2022 11:32

Dziś byłem w szpitalu, maseczek nie nosi głównie personel.

Alojz29.06.2022 9:05

Konstytucja...

Gość 29.06.2022 8:49

Uwaga temat Ukrainy już stał się nudny to czas wrócić do covida haha żałosne to jest że ktoś to wszystko kupuje