Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
3 sierpnia 2022

Przez nasz region jechały rosyjskie czołgi. Widzieli je kierowcy

Przez nasz region jechały rosyjskie czołgi. Widzieli je kierowcyZniszczone czołgi Rosjan kierowcy mogli zobaczyć na naczepach przy węźle Gorzyce
fot. Czytelnik

Zniszczony sprzęt Rosjan jechał z Ukrainy przez nasz region. Samochody ze sprzętem zatrzymały się na stacji paliw w Łaziskach, gdzie kierowcy mogli obejrzeć m.in. elementy czołgów. 

Zniszczony przez Ukraińców sprzęt prawdopodobnie trafi na jedną z wystaw w zachodnich krajach Europy, podobnie jak zorganizowana została ekspozycja w Warszawie. Wystawy zniszczonego sprzętu Rosjan mają zwrócić uwagę Zachodu na wojnę w Ukrainie. 

We wtorek 2 sierpnia samochody ze sprzętem, jadące do Czech mogli oglądać kierowcy, którzy tankowali i odpoczywali na stacji paliw w Łaziskach przy autostradowym węźle "Gorzyce". Wśród przewożonych wraków pojawił się też (dość dobrze zachowany) czołg, na którym widać było ślady pożaru i wybuchu. 

Na naczepach oprócz zniszczonego czołgu widoczna była także rozerwana przez wybuch wieża rosyjskiej armatohaubicy MSTA-S. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krew schodzi w niesamowitym tempie Krew schodzi w niesamowitym tempie

Subregionalne Targi Biznesu w Jastrzębiu Subregionalne Targi Biznesu w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
do to sem ja04.08.2022 13:29

ooooo, to jedź na ukrainę, będziesz mógł legalnie wejść w związek ze swoim chłopakiem <3

To sem ja04.08.2022 0:23

Wielbicielka cenzury o dwóch nickach (Agnieszka, Anna)... Chcesz słuchać politycznie poprawnego bełkotu, włącz tv, radio i odpal duże portale. Tu jeszcze ziarno prawdy się pokazuje. Ale sponsorzy who i onz już pracują nad dużą cenzurą, którą nazwą "walka z fake newsami". Takie osobniki, jak ta w/w będą mogły zgłaszać prawdziwe choć "nieprawomyślne" komentarze, aby gawiedź miała jedynie słuszne info (ministerstwo prawdy na naszych oczach powstaje...).
A na marginesie: aktor prezydent Z. wprowadził na terenie up... U-wiadomo możliwość sodomskich "ślubów". Dlatego m.in. ten sztuczny twór posowiecki musi upaść...

Rozinen Bomber03.08.2022 17:24

W Zorach byl taki pomnik, teraz radzieckie czolgi stana na cokolach w Europie Zachodniej.

Anna03.08.2022 15:16

Tzw. wolność słowa na tym portalu oznacza mowę nienawiści wobec ofiar wojny.

Agnieszka03.08.2022 15:15

Czy administrator czyta w ogóle te komentarze? Czy też portal przejęła już propaganda Putina?

Prawdomowny03.08.2022 13:58

Teraz wiwatujecie, życzycie komuś najgorzej a za kilka miesięcy opłatek i życzenia przy stole wigilijnym, hipokryci. Amerykańsko-niemiecko-ż propaganda zakłada Wam klapy na oczy i drenuje głowy. Ceny paliw i surowców w kosmosie a zima dodatkowo da po kieszeni, ale kto by się tam przejmował. Komentarz poprawiony bo poprzedni administracja tego neutralnego portalu odrzuciła.

Alojz03.08.2022 13:54

Ukraina. Kraj ktory powstal po upadku zwiazku radzieckiego, kraj w ukorym amerykanskounijny majdan spowodowal przesladowanie mniejszosci rosyjskiej.... co to za wojna? Podczas ktoryj wwozi sie setki tysiecy samochodow przeroznej klasy, a wywozi sie zlom i eksponuje po europie? polaczki... pomysly rządu na maskowanie tego cyrku już sie kończą trup z szafy w postaci dodrukowanych miliardów wypadl

Anty PiS i po 03.08.2022 13:44

Może jakaś debata w sprawie zajść na Ukrainie czy jest tylko jedna wizja jak podczas plandeki ???

Raperka klasztorna03.08.2022 12:47

Zero litości dla ruskich bestii.

dysydent 03.08.2022 12:45

Dostają miliony euro od wielu krajów w tym Polski więc z nudów bawią się ukraincy w wożenie złomu po europie i organizowanie wystaw.

Gość03.08.2022 12:18

W tym sprzęcie zgineli ludzie, których wysłano na front. Myślicie, że poborowi mieli wybór ? Oczywiśćie ktoś napisze o okrucieństwach Rosjan, tylko, że wojna i władza zawsze wyzwala najgorsze instynkty. Niewiele osób na przykład wie, że w Polsce, po wojnie działało ponad 200 obozów, których więźniami byli Niemcy, Ślązacy, Ukraińcy, Łemkowie. Nie tylko zaadaptowano obozową infrastrukturę pozostawioną przez Niemców, ale też postępowano wobec więźniów w podobny sposób.

Gość03.08.2022 12:10

Chora zabawa rządzących.

Prawdomowny03.08.2022 12:03

I co z tego? Dzisiaj na ustach -macie smierc- Rosji a za kilka miesięcy będziecie się dzielić opłatkiem, udawać miłosiernych, zafajdani hipokryci. Cena paliw i surowców w kosmosie, za chwile zima uderzy po kieszeni a Wy z klapami na oczach i wielkim, amerykańsko-niemiecko-pejsatym fallusem w ustach, jak ten karp, nic do powiedzenia.

Gość03.08.2022 10:11

Jak to jest niesamowita wiedza. Godna tego portalu . Mogła prezydentowa odkupić złom.