Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°17°
Sklep Medicanna
4 sierpnia 2022

Znalazł sobie "kryjówkę" przed policją

Znalazł sobie "kryjówkę" przed policją
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą policji w mieszkaniu, w którym przebywał. Aby dać sobie szansę na uniknięcie kary, schował się w kanapie.

36-latek poszukiwany listem gończym, od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Jastrzębscy kryminalni poszukiwali go w związku z kradzieżą telefonu w sklepie na terenie miasta oraz z powodu wydanego przez Sąd Rejonowy w Pszczynie, Nakazu Doprowadzenia do Zakładu Karnego celem odbycia kary - 135 dni pozbawienia wolności.

Czynności operacyjne prowadzone przez kryminalnych doprowadziły do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu. Policjanci udali się do jednego z mieszkań na terenie powiatu pszczyńskiego, gdzie zatrzymali poszukiwanego.

Mężczyzna kompletnie zaskoczony wizytą policjantów ukrył się w schowku kanapy. Mundurowi zatrzymali 36-latka, a następnie doprowadzili i osadzili w Zakładzie Karnym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach Dziś policyjna akcja "Prędkość". Uważajmy na drogach

Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia Ugodził nożem śpiącą matkę. Prokuratura: Działał z zamiarem pozbawienia życia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Rozinen Bomber04.08.2022 17:34

Codziennosc.
Znam goscia ze zdjecia na tym portalu.

Buła04.08.2022 14:11

O kurde, to przecież ten sam co ukradł tej babci torebkę w autobusie. Szybko mu doszło latek.

Lump04.08.2022 13:31

Tatuś ?