Pogoda na dziś zobacz prognozy
 20°16°
Sklep Medicanna
5 sierpnia 2022

Konkurs SMART Jastrzębie. Trzy wnioski walczą o 10 000 zł

Konkurs SMART Jastrzębie. Trzy wnioski walczą o 10 000 złUczestnicy konkursu mają stworzyć aplikację dla turystów i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju
fot. archiwum

Do konkursu SMART Jastrzębie wpłynęły 3 zgłoszenia, które pozytywnie przeszły etap oceny formalnej i selekcji.

Komisja konkursowa obradowała 3 sierpnia i oceniła zgłoszenia pod kątem wykonalność technicznej i finansowej, wyjątkowości i innowacyjności założenia oraz adekwatności rozwiązań do zidentyfikowanego problemu. Teraz, zgodnie z regulaminem, uczestnicy rozpoczną prace z mentorami ze Śląskiego Funduszu Rozwoju. Każdy z konkursowiczów będzie miał do wykorzystania maksymalnie 3 godziny doradztwa.

Zgłoszone projekty to:

  • "Odkryj Jastrzębie-Zdrój", autor: Marcin Dobruk.
  • "PoznajmyMiasto.pl", zespół: Dawid Krok, Andrzej Manderla, Aleksandra Bryja i Dawid Jokiel.
  • "Jastrzębie-Zdrój", autor: Wojciech Caldzudis.

SMART Jastrzębie to konkurs na najlepsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie promocji miasta i wspierania rozwoju przemysłu czasu wolnego. Wyzwaniem dla uczestników jest stworzenie aplikacji mobilnej dla turystów i mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, która zawierała będzie m.in. prezentację atrakcji i obiektów turystycznych w mieście oraz informacje o miejscach noclegowych i gastronomicznych.

Nagroda w konkursie to aż 10 000 zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga kierowcy. Rusza remont ul. Północnej Uwaga kierowcy. Rusza remont ul. Północnej

Remont Warszawskiej. Droga będzie zamknięta dla ruchu do końca wakacji Remont Warszawskiej. Droga będzie zamknięta dla ruchu do końca wakacji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
abc06.08.2022 16:31

Najlepsza promocja miasta jest stworzenie jeszcze kilku betonowych placy, to takie modne obecnie....

Gość05.08.2022 18:53

Rozmowa z prezydentem donicą i obchód um z Grela, później przemarsz na industriade w rudery kopalni

Pies Barona Munchhausena05.08.2022 8:37

"najlepsze rozwiązanie technologiczne w dziedzinie promocji miasta"

Coraz głębszy odjazd w UM.

Jan Spray ( czerwony )05.08.2022 7:57

W tej osadzie potrzebna jest aplikacja " Jak omijać dziury w jezdni " Wczoraj na jednym z osiedli panowie łatali dziury w jezdni , ale tylko te zaznaczone czerwonym sprayem!!!! i wyszło tak dziura załatana , a obok dziura nie załatana bo ...... nie była oznaczona czerwonym sprayem . TE 10 TYS. TO PRZEZNACZCIE NA ZAKUP CZERWONEGO SPRAYU DO OZNACZANIA DZIUR W JEZDNIACH !!!! URZEDASY ! OPAMIĘTAJCIE SIĘ W TYM BETONOWYM BUNKRZE ZWANYM URZĘDEM MIASTA !!!