Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
21 kwietnia 2012

Integracyjny Festiwal Piosenki Papieskiej

Integracyjny Festiwal Piosenki Papieskiej
fot. ZSS przy WSRdD

17 kwietnia w kościele w Zdroju odbył się V Integracyjny Festiwal Piosenki Papieskiej. Młodzi wykonawcy zaprezentowali piosenki, które łączyła myśl przewodnia "Jan Paweł II - Święty uśmiechnięty".

Na festiwalu wystąpiły jastrzębskie szkoły i przedszkola. Publiczność chętnie włączyła się do śpiewania. Na koniec została odśpiewana ulubiona piosenka Jana Pawła II, czyli Barka.

- Papież chętnie spotykał się z młodymi ludźmi i poświęcał im dużo uwagi, a o tym, że kochał młodzież wiemy wszyscy i nikogo z nas nie trzeba przekonywać. Jego poczucie humoru i serdeczność z jaką odnosił się do ludzi były inspiracją scenariusza tegorocznego festiwalu - mówią organizatorzy.

Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oko w oko z pingwinem. Uczniowie odwiedzili Wrocław Oko w oko z pingwinem. Uczniowie odwiedzili Wrocław

Niepełnosprawni szaleli na trampolinach w Anglii Niepełnosprawni szaleli na trampolinach w Anglii

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!