Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°
12 lipca 2012

Koniec "Symetrii"! Występ przed Gn'R był ostatnim

Koniec "Symetrii"! Występ przed Gn'R był ostatnim
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski zespół "Symetria" kończy działalność. - Nie jesteśmy w stanie dalej razem funkcjonować - powiedział wokalista Grzesiek Żygoń. Na koncercie w Rybniku zespół pożegnał się z fanami.

W środę 11 lipca "Symetria" wystapiła jako support legendarnego, amerykańskiego zespołu Guns n' Roses. Jak przyznają muzycy, to było największe wydarzenie w historii zespołu. Okazało się, że był to ostatni występ muzyków.

- Od dawna w zespole panował konflikt między muzykami, który zaostrzał się z koncertu na koncert - czytamy w komunikacie na stronie internetowej "Symetrii".

Zespół opuszcza Grzegorz Żygoń, współzałożyciel "Symetrii", autor większości tekstów i niewielkiej części muzyki, manager. 

"Symetria" zagrała ponad dwieście koncertów na terenie kraju i sprzedała setki płyt. Zespół uczestniczył i kilkakrotnie wygrywał głosowania publiczności programu Must Be The Music - Tylko Muzyka.

- Dziękujemy Wam za 7 lat wspaniałych wspomnień! - piszą muzycy na oficjalnej stronie zespołu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zespół Coria zagra na Muzycznej Środzie Zespół Coria zagra na Muzycznej Środzie

Byli muzycy z Symetrii też stworzyli nowy projekt Byli muzycy z Symetrii też stworzyli nowy projekt

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (56)
Gość16.07.2012 12:24

myslovitz, sdm, wenta, a teraz symetria ;]

xyz15.07.2012 20:36

teraz czekamy na męską decyzję disco-rockowców ze Skanmpararas\\
111

aaaas15.07.2012 20:30

At f.....n' last !!!

Klaudia.15.07.2012 17:20

Powiem, ze zainteresowani ktorzy sa obsmarowywani z kazdej mozliwej strony wiedza o kogo chodzi, na reszcie jakos specjalnie mi nie zalezy ;). Nie czuje potrzeby zaspokajania ciekawosci ludzi, ktorzy maja duzo do powiedzenia o kims a nie maja odwagi sie pod tym podpisac.

Milego ;).

szpadel15.07.2012 11:09

szkoda tylko, że o tych brudach każdy wie oprócz samej zainteresowanej ;) też swoje widziałem i szkoda tej naiwnej dziewczyny, która za nim biega jak zwariowana, bo niby gra w jakimś wiejskim zespole. @Klaudia. jest też opcja zaloguj się przez Facebooka, a się tak silisz tutaj na brak anonimowości. Pewnie powiesz, że nie masz ;) wiadome.

vision15.07.2012 10:55

Prawdziwą duszą i motorem napędowym tego zespołu był Grzesiek. Bez niego zespół nie istnieje

do Nastki15.07.2012 10:48

Oprzytomniej dziewczyno!

Pokaż wszystkie opinie (56)