Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 sierpnia 2012

Dominik Ząbczyński Mistrzem Polski Weteranów

Dominik Ząbczyński Mistrzem Polski Weteranów
fot.Aneta Ząbczyńska

W niedzielę 19 sierpnia w Ludwikowicach Kłodzkich odbył się bieg alpejski - III Bieg Na Wielką Sowę. Bieg NWS posiada podwyższoną kategorię Ligi – kat.S, w związku z tym punkty zdobyte na Sowie zostały pomnożone razy dwa.

Mieszkaniec naszego miasta, Dominik Ząbczyński, wywalczył tytuł Mistrza Polski Weteranów w biegach górskich kat. M40. Mistrzostwa odbyły się w ramach otwartego biegu na Wielką Sowę. Zawodnicy mieli do pokonania dystans o długości 9.2km i jak można się domyślić meta znajdowała się na szczycie Wielkiej Sowy.

Rywalizacja została wygrana przez reprezentanta Białorusii (Slavenski Ilya), na drugim miejscu stanął Kenijczyk (Cheboi Ben), a klasyfikację medalową zamknął polak – Dariusz Kruczkowski. W klasyfikacji ogólnej jastrzębianin zajął 12. miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę

Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!