Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
20 sierpnia 2012

Pokaz psich sztuczek w klubie Kaktus

Pokaz psich sztuczek w klubie Kaktus Zobacz więcej zdjęć
fot. Laura Kramarz

W poniedziałek 20 sierpnia odbył się w Kaktusie pokaz psich sztuczek. Treserka, Monika Wojciechowska, pokazała najmłodszym jastrzębianom kilka trików swoich pupili.

Po raz kolejny klub „Kaktus” zadbał o wolny czas dzieci z naszego miasta. Około godziny 11:15 w klubie pojawiła się młoda treserka psów – Monika Wojciechowska. Mimo tak młodego wieku dziewczyna ma na swoim koncie kilka sukcesów, m.in. trzecie miejsce w konkurencji dla początkujących na Mistrzostwach Polski UFO Catch Contest w roku 2011 oraz 1. miejsce w konkurencji dla zaawansowanych w tych samych zawodach organizowanych w 2012 r.

Najmłodsi mieli okazję podziwiać wyczyny dwóch psów. Pupile reagowały na takie komendy jak: "hands up", "go", "back", "obieg", "skip", "catch". Największą frajdę dzieciakom sprawiła komenda "PIF PAF", po której pies padał na podłogę.

Treserka, zapytana o to, dlaczego używa komend w języku angielski odpowiedziała, że tak jest po prostu wygodniej.
Należy również wspomnieć, że młoda jastrzębianka wystąpiła w castingu do programu „Mam talent”. Mimo, iż nie udało jej się przejść dalej to zdobyła 2. miejsce w głosowaniu internetowym. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
wielbiciel20.05.2014 1:36

zgadzam sie piekna dziewczyna !!!

ja21.08.2012 19:25

widze, ze p. Halina wymysla coraz to dziwniejsze pomysly.

Wojtek ;d 20.08.2012 14:55

Byłem tam i było fajnie ;d Fajny piesio ;p