Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
21 sierpnia 2012

Są pieniądze na przeciwdziałanie bezrobociu

Są pieniądze na przeciwdziałanie bezrobociu
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż pozyskał dodatkowe środki z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej na aktywne formy przeciwdziałania bezrobociu.

Pieniądze, o których mowa są przeznaczone dla osób z następujących grup ludzi: do 30 roku życia, powyżej 50 roku życia, będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy zgodnie z art. 49 ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

W związku z powyższym rozpoczął się nabór wniosków, które dotyczą zorganizowania stażu (w głównej mierze preferowane będą wnioski z deklaracją zatrudnienia na min. 3 miesiące po zakończonym stażu), refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy, przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz organizacji szkoleń.

 Szczegółowe informacje dotyczące wymienionych form aktywizacji oraz wnioski dostępne są na stronie www.pupjastrzebie.pl (zakładka „do pobrania”) oraz w siedzibie Urzędu (p. 11, tel. 32 475 30 12 wew. 33, 34 – staż, refundacje, działalność gospodarcza; p. 21, tel. 32 475 30 12 wew. 32 – szkolenia).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Coraz więcej pieniędzy na sport Coraz więcej pieniędzy na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
nocomment21.08.2012 17:46

PUP to jest taka smieszna instytucja,ze nawet nie ma sensu sobie psuc nerwow i tam chociaz jednorazowo zagladnac. DNO.

kibic21.08.2012 16:00

Ten PUP to jest totalna bzdura. Oferują prace, której nikt nie chce, bo są to firmy, które najmniej płacą i notorycznie wyzyskują pracowników!!!

zły21.08.2012 13:53

Kpina i dyskryminacja innych bezrobotnych!!!