Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 sierpnia 2012

Krzysztof Tyniec przyjedzie do Jastrzębia

Krzysztof Tyniec przyjedzie do Jastrzębia
fot. Maria Oczko / wikipedia

Znany aktor filmowy, teatralny, a także dubbingowy, Krzysztof Tyniec, przyjedzie do Jastrzębia. Zaśpiewa na XVI Sierpniowej Promenadzie Trzeźwości, która odbędzie się w ostatnią niedzielę sierpnia w Parku Zdrojowym.

Na Sierpniowej Promenadzie Trzeźwości wystąpi również Piotr Nagiel. Występował z wieloma znany polskimi muzykami - m.in. Arturem Gadowskim, Beatą Kozidrak, Zbigniewem Hołdysem czy zespołami takimi jak Kult, Vader czy Wilki. Razem z Krzysztofem Jaryczewskim (Oddział Zamknięty) stworzył profilaktyczny program dla młodzieży "Dopóki Masz Wybór". Angażuje się w akcje przeciwko uzależnieniom od alkoholu i narkotyków.

Kolejnym wykonawcą, którego zobaczymy na scenie będzie Sasha Popaz. Muzyk wykonuje światowe przeboje oraz bałkańskie piosenki biesiadne.

Gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Tyniec. Doświadczony aktor, który zagrał wielu filmach. Młodsi mogą kojarzyć jego głos z bajki "Król Lew" gdzie podkładał głos dla Timona.

Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolejna Sierpniowa Promenada Trzeźwości za nami Kolejna Sierpniowa Promenada Trzeźwości za nami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
oł je24.08.2012 10:41

najlepsza jego rola to Królik Buggs, haha

A.23.08.2012 14:33

Tyniec jest fantastystycznym aktorem, widziałam go w sztuce "kolacja dla głupca" gdzie przyćmił piotra Fronczewskiego. :)

Simba22.08.2012 21:27

Timon!!! :D

KasiaNowa22.08.2012 21:26

Nie narzekaj, czasem jest to jedyna okazja, by cho otrzeć się o Sztukę, a tę Pan Tyniec zapewnia jak mało kto w tym kraju. Prawdziwe Gwiazdy odchodzą, a nowym nie ma. Pan Tyniec błyszczy na firmamencie. I nie jest celebrytą.

WEEK22.08.2012 12:09

Chałtury, chałtury, chałtury.