Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 sierpnia 2012

Kolejna Sierpniowa Promenada Trzeźwości za nami

Kolejna Sierpniowa Promenada Trzeźwości za namiZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Po raz szesnasty odbyła się Sierpniowa Promenada Trzeźwości. W tym roku na imprezie wystąpił Piotr Nagiel, Sasha Popaz oraz Krzysztof Tyniec. Nie zabrakło też edukacji na temat uzależnień.

Tegoroczna impreza została zorganizowana przez Jastrzębski Katolicki Klub Trzeźwości oraz Klub Abstynenta "Arka". Przez cały czas można było się zgłaszać do stoisk, przy których zainteresowani mogli dowiedzieć się o pomocy dla osób uzależnionych od alkoholu czy też dla ich rodzin.

- Ważne, że w naszym mieście działają tak sprawnie kluby abstynenta. Byłem pod wielkim wrażeniem, jaka w tych ludziach jest siła, energia w organizowaniu tych spotkań oraz pomaganiu tym, którzy potrzebują swoje życie troszeczkę naprawić  - powiedział poseł Krzysztof Gadowski, obecny na imprezie.

Na scenie najpierw wystąpił Piotr Nagiel. Muzyk, którzy aktywnie działa pomagają ludziom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. Współpracował on ze znanymi artystami - m.in. Arturem Gadowski, Beatą Kozidrak czy Zbigniewem Hołdysem. Po nim pojawił się znany starszej publiczności Sasha Popaz. Wykonał on światowe przeboje oraz bałkańskie piosenki biesiadne. Gwiazdą wieczoru był znany aktor filmowy, teatrlny i dubbingowy -  Krzysztof Tyniec. Zaprezentował on znane przeboje z lat powojennych.

Artysta powiedział kilka słów o sytuacji jaka przydarzyła mu się zaraz po przyjeździe do Jastrzębia: - Jak wysiadłem z samochodu, szła Pani z wnuczką i powiedziała "Dzień dobry Panie Krzysku, nie ma Pan ochoty na ciasto?". Prawie jak w domu… I chyba wrócę do tej Pani na ciasto.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Krzysztof Tyniec przyjedzie do Jastrzębia Krzysztof Tyniec przyjedzie do Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
peruka27.08.2012 17:28

Trudno to nazwać śpiewaniem, to była totalna katastrofa za publiczne pieniądze.

xyz27.08.2012 14:54

peruka szał, skąd jest ten gościu i co śpiewa?

do and27.08.2012 13:43

to nie peruka, to czapka

hehe27.08.2012 9:15

Masz coś do Timona?! :D

zły27.08.2012 8:50

To miasto i imprezy to żenada!!!

And27.08.2012 7:33

Świetna peruka, taka nie rzucająca się w oczy.