Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 sierpnia 2012

Zdobyli przełęcz Karkoszczonki rowerami

Zdobyli przełęcz Karkoszczonki rowerami
fot. mh / jastrzebieonline.pl

Kolejny rajd rowerowy organizowany przez Zarząd Osiedla Pionierów zakończył się sukcesem. Mimo niesprzyjającej pogody 30 uczestników zdobyło przełęcz Karkoszczonki (od strony Brennej).

Długość trasu to 102 km. Deszcze, błoto i wiatr nie przeszkodził uczestnikom w ukończeniu rajdu. Wszyscy dotarli na miejsce i szczęśliwie wrócili z powrotem.

- Trzeba było włożyć wielki wysiłek, nasze rowery wyglądały jak wyłowione z bagna, ale zadowolenie i radość wynagrodziły nam to. Była to bardzo udana rowerowa impreza - mówią organizatorzy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs na logo dla rowerów miejskich Konkurs na logo dla rowerów miejskich

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Sebastian27.08.2012 13:34

Było super !!

ToMaZi Bike27.08.2012 11:13

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Rajdu. Wielki brawa za sportową postawę dla wszystkich uczestników - początek wyprawy w deszczu i wielki wysiłek (podjazd na Karkoszczonkę - 736 m npm, w sumie tam i powrót - 102 km). Było super. Dla takich właśnie ludzi warto organizować takie wypady. Dziękuję i do następnego razu :)

Faraon27.08.2012 10:56

Brawa dla ekipy ToMaZi Bike !!! :D

Tomasz27.08.2012 9:58

Panie Tadeuszu, to nam było dane z Panem jechać:)) Wielki szacunek!

Tadeusz27.08.2012 9:22

Było mi dane być na tym rajdzie i trzeba koniecznie podziękować organizatorom.