Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
27 sierpnia 2012

Kibice zdali egzamin na Harcerskiej

Kibice zdali egzamin na Harcerskiej
fot. M.H / jastrzebieonline.pl

Przed sobotnim meczem, kibice GKS 1962 Jastrzębie, wysłuchali apelu piłkarzy i sztabu szkoleniowego dotyczącego zachowania podczas rozgrywek. Miało to na celu uchronienie klubu przed kolejną karą Wydziału Dyscypliny Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Trener piłkarzy GKS 1962 Jastrzębie, Grzegorz Łukasik, odczytał kibicom następujący apel:

"Chcielibyśmy zwrócić się do naszych kibiców. Dziękujemy wam za wsparcie i doping w każdym meczu. Dodaje nam on animuszu i zachęca do większego wysiłku. Dzisiaj chcemy jednak zaapelować do was o to, aby ten doping nie przyjmował złych zachowań, które szkodzą wizerunkowi naszego klubu i uderzają w jego finanse. Kolejne negatywne zachowanie może doprowadzić do wykluczenia klubu z rozgrywek. Chcemy, abyście nadal nas dopingowali. Róbcie to jednak w dopuszczalny sposób. Unikajcie wulgaryzmów, rzucania petard i obrażania naszych przeciwników. Chcemy, aby na naszym stadionie panowała dobra atmosfera. My odwdzięczymy się Wam jak najlepszą postawą na boisku i walką do upadłego."

Apel okazał się skuteczny. Kibice GKS 1962 Jastrzębie stanęli na wysokości zadania i kibicowali w sposób kulturalny. Obyło się bez wyzwisk i bluzgania. Należy pamiętać, że następne złe zachowanie kibiców może zakończyć się odebraniem licencji na występy w IV lidze. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS pomagają bezdomnym Kibice GKS pomagają bezdomnym

GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki GKS Jastrzębie wygrywa z Wigrami Suwałki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
matheo30.08.2012 11:38

jedna jaskółka wiosny nie czyni

Hektor28.08.2012 21:31

Jakbyś chodził na mecze to byś wiedział jaki jest doping bez kibiców przyjezdych,chociażby w ostatnim meczu z Bojszowami,ale nie,bo ty zaczniesz dopiero chodzić jak będziemy w 1 lidze...za takich kibiców sukcesu jak ty to my dziękujemy,chodż sobie lepiej na ta swoja pomarańcze i klaskaj klaskaczami bo to zapewne ci najlepiej wychodzi.
Bardzo dobrze że takie coś jak ty nie chodzi na mecze GKS...

jhahahaha28.08.2012 20:22

ja, głąbie, byłem kibicem GKS, ale do momentu gdy barany, takie jak ty opanowały sekstor i zaczęły się popisywać przed przyjezdnymi. Przyjechali jacyś - był doping, nikt nie przyjechał - nie było nawet klaskania. Więc mi tu nie chrzań, że jesteście prawdziwymi kibicami, jak nie ma kibiców gości to nawet nie klaszczecie, "kibice", hahahaha

Hektor28.08.2012 19:32

Krzyczało kilkaset osób(800) a nie 100.
Ciekawe ilu by was pomarańczowych chodziło na siatę gdybyście spadli chociażby do 1 ligi...
Ale co ty możesz wiedziec o dopingu pomarańczowy klaskaczu...

jhahahaha28.08.2012 17:06

zawsze wierni, zawsze oddani, całe życie z GKS, krzyczało 5000 kibiców w drugiej lidze. Minęło trochę czasu i krzyczą to nadal, ale w liczbie 100, hahaha, wierni i oddani tacy:D

Do 196228.08.2012 16:04

Niech rozum wezmie górę nad twoim wiekiem...

creativ28.08.2012 11:25

przyjedzie góral a Śląski zpn powie nam do widzenia. Więc zastanówcie się lepiej nad słowami ;)

Pokaż wszystkie opinie (12)