Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 sierpnia 2012

Jastrzębski Węgiel został bez rozgrywającego

Jastrzębski Węgiel został bez rozgrywającego

Od poniedziałku z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla trenuje Patrick Steuerwald. Po tym jak Simon Tischer, a następnie Thiago Violas otrzymali powołania do reprezentacji narodowych, zespół ze Śląska nie mógł normalnie trenować.

Przypomnijmy, że Simon Tischer przebywa obecnie na zgrupowaniu kadry Niemiec, gdzie przygotowuje się do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Polsce i w Danii. W podobnej sytuacji znajduje się Thiago Violas, reprezentant Portugalii.

Dlatego też koniecznie było zatrudnienie klasowego zawodnika, który przez najbliższy czas będzie grał w Jastrzębskim Węglu na pozycji rozgrywającego. Początkowo do klubu miał trafić Włoch, Dante Boninfante, jednak w ostatniej chwili zawodnik otrzymał korzystniejszą ofertę z Kataru. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Węgiel ulega drużynie z Gdańska Jastrzębski Węgiel ulega drużynie z Gdańska

Wkrótce sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla Wkrótce sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Net30.08.2012 8:21

Wiesław Gawłowski już nie żyje , ale zawsze pozostaje jeszcze możliwość ściągnięcia do JW Włodzimierza Sadalskiego. Rocznik 1949 więc spełnia wymagania prezesa.

Mieszkaniec29.08.2012 16:09

No się prezio popisał ;) To ja proponuję poszukać kolejnych doskonałych zawodników na Madagaskarze, Wyspach Owczych, czy w Panamie w wieku emerytalnym z uprawieniami inwalidzkimi. Bo to przecież 'łatwiejsze','tańsze' niż postawić na dobrze wyszkoloną polską młodzież.

Optymista29.08.2012 8:06

Na rynku transferowym rencistów i zawodników z kontuzjami nie brakuje?

Gość28.08.2012 18:41

Katar i wszystko jasne

Fanatyk hokeja28.08.2012 16:02

I tak jak zwykle nic nie ugrają chociaż dostają miliony od sponsorów i ich prezesunio robi"mega" transfery.....

Szerere28.08.2012 12:18

Zajmijcie się tą akademią JW, bo słyszałem bardzo ciekawe rzeczy na ten temat... 3/4 składu w młodej lidze mają stanowić zawodnicy z... Piły!