Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 sierpnia 2012

Uwaga przedsiębiorcy! Nie płaćcie za wpis do CEIDG

W całej Polsce, również w Jastrzębiu dochodzi do incydentów z udziałem oszustów. Tym razem za cel wzięli sobie przedsiębiorców. Próbują pobierać opłatę za wpis do CEIDG - co tak na prawdę jest darmowe.

Urząd Miasta ostrzega przedsiębiorców przed listami, które otrzymują właściciele firm. Rozsyłane są pisma, które sugerują, że należy uiścić opłatę za wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej. Tak na prawdę, pisma te są informacjami handlowymi i uiszczenie opłaty nie jest obligatoryjne, co może sugerować treść listu.

Ministerstwo Gospodarki przypomina, że wszelkie czynności związane z wpisem do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) - prowadzonej przez Ministra Gospodarka są bezpłatne. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Oni powalczą o kolej dla Jastrzębia Oni powalczą o kolej dla Jastrzębia

Koreańscy przedsiębiorcy odwiedzili Jastrzębie Koreańscy przedsiębiorcy odwiedzili Jastrzębie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!