Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
29 sierpnia 2012

Jesienna Triada Koncertowa wystartuje we wrześniu

Jesienna Triada Koncertowa Silesian Voices to impreza, która we wrześniu, październiku i listopadzie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Pierwszy koncert odbędzie się 14 września w Domu Zdrojowym.

Tego dnia wystąpi Karolina Śleziak Quintet, a samej Karolinie Śleziak towarzyszyć będzie Przemysław Strączek, Michał Wierba, Piotr Południak i Grzegorz Masłowski.

Jesienna Triada Koncertowa Silesian Voices to impreza, na której promują się nowe zespoły z regionu.

Drugi koncert odbędzie się 14 października i zagra na nim zespół Kajetan Drozd Acoustic Trio. 16 listopada zagra Beata Przybytek z zespołem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!