Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
29 sierpnia 2012

Jesienna Triada Koncertowa wystartuje we wrześniu

Jesienna Triada Koncertowa Silesian Voices to impreza, która we wrześniu, październiku i listopadzie odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Pierwszy koncert odbędzie się 14 września w Domu Zdrojowym.

Tego dnia wystąpi Karolina Śleziak Quintet, a samej Karolinie Śleziak towarzyszyć będzie Przemysław Strączek, Michał Wierba, Piotr Południak i Grzegorz Masłowski.

Jesienna Triada Koncertowa Silesian Voices to impreza, na której promują się nowe zespoły z regionu.

Drugi koncert odbędzie się 14 października i zagra na nim zespół Kajetan Drozd Acoustic Trio. 16 listopada zagra Beata Przybytek z zespołem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!