Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
30 sierpnia 2012

Kolejny mecz kontrolny na Jastorze

Kolejny mecz kontrolny na Jastorze

W najbliższy czwartek, hokeiści JKH GKS Jastrzębie, rozegrają kolejny mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem ligowym. Tym razem, rywalem hokeistów będzie drużyna HC GKS Katowice.

Zawodnicy JKG GKS Jastrzębie mieli już okazję rozegrać mecz z beniaminkiem ekstraligi. Dwa tygodnie temu w Katowicach lepsi okazali się gospodarze, który wygrali spotkanie 4:1. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Kamil Górny.

W szeregach HC GKS Katowice występuje kilku zawodników, którzy byli w przeszłości związani z jastrzębskim klubem hokejowym: Filip Drzewiecki, Mariusz Ryszkaniec, Tobiasz Bigos, Bartłomiej Bychawski oraz Tomasz Maćkowiak.

Gość czwartkowego spotkania przegrał do tej pory tylko jeden mecz kontrolny. Na swoim koncie posiada między innymi zwycięstwo nad dwukrotnym mistrzem Polski – Cracovią.

Mecz zostanie rozegrany na lodowisku „Jastor” o godzinie 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!