Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 sierpnia 2012

"Szpital idealny". Rodzina wysyła list do szpitala

"Szpital idealny". Rodzina wysyła list do szpitala
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do jastrzębskiego szpitala wpłynął list od rodziny pacjentki, która niedawno leczyła się na oddziale neurochirurgii. Rodzina nie mogła wyjść z podziwu profesjonalnej i miłej obsługi.

Mama pani Moniki operowana była na oddziale neurochirurgii. - Od pierwszego dnia mama była tak mile przyjęta, zaopiekowana, zadbana. Sposób, w jaki pielęgniarki zwracają się do pacjentek, nawet per "kochana" lub żartobliwie "cukierkowa księżniczko" (mama ma cukrzycę i podjadała potajemnie cukierki), zasługuje na medal i co najmniej podwojenie pensji! - pisze w liście.

Jak napisała pani Monika, na początku wydawało się jej, że jest na planie serialu o szpitalu idealnym. - Proszę mi wierzyć, że z powodu chorób mojej mamy dużo w życiu natułałam się po szpitalach i mam wiele różnych doświadczeń - w większości przykrych. Tym bardziej atmosfera panująca w Państwa szpitalu była dla mnie wręcz szokiem - oczywiście pozytywnym - czytamy w liście.

Tymczasem szpital zmaga się z zadłużeniem. Konieczna była redukcja etatów i zwolnienia niektórych pracowników. Dług Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego szacowany jest na 16 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego Namierzyli go nocą i trafił do zakładu karnego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
Pan03.09.2012 15:46

Na stronie WSS2 jest napisane, ze Pani leżała na oddziale neurochirurgii a nie chirurgii, drobna pomyłka :]

ja03.09.2012 15:39

O ile podczas mojego pobytu w szpitalu, na oddziale wszystko było bardzo okej, to na izbie przyjęć niejednokrotnie dali mi do zrozumienia wprost, że robią mi wielką łaskę udzielając mi pierwszej pomocy, raz nawet byłem światkiem, jak pewna pani wybiegła z płaczem zabierając swoje dziecko i dając do zrozumienia lekarzom co sądzi o ich pracy i niedbalstwie.

pacjentka03.09.2012 11:00

Ja też nie tak dawno leżałam w naszym szpitalu i niestety pielęgniarki były oschłe i zachowywały się tak jakby robiły łaskę że są (piąte piętro ginekologia).

mer03.09.2012 0:27

W całym regionie nasz jastrzębski oddział chirurgii ma dobrą opinię u ludzi. Ktoś powie coś dobrego o innych oddziałach????

pacjentka02.09.2012 22:54

Do Naomi! Jestem nauczycielką i byłam operowana na tym oddziale i po wyjściu wszystkim wkoło wychwalałam chirurgię z anestezjologią włącznie. Cudowna opieka pielęgniarek, zainteresowanie lekarzy, profesjonalizm na każdym kroku. Opisałam to nawet gdzieś na forum, ale jak to Polak potrafi komentarzy złośliwych nie brakowało. Przykro, ze kręcą nas tylko afery, skandale itp., a to co dobre i piękne musi zostać wyśmiane:( Jeszcze raz dziękuje całej chirurgii. Wdzięczna pacjentka:)))

naomi02.09.2012 20:05

Najtrudniej leczyć roszczeniowych pacjentów ,nauczycielki i służbę zdrowia .Reszta jest zadowolona .Chirurgia the best

joe02.09.2012 11:19

proszę o informację odnośnie wszystkich listów niezadowolenia i ilości pozwów w związku z błędami lekarskimi :) porównamy!

Pokaż wszystkie opinie (16)