Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
31 sierpnia 2012

Na lodowisku ponownie zagrają goście z Czech

Na lodowisku ponownie zagrają goście z Czech
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W najbliższy weekend zostanie rozegrany drugi z turniejów młodzieżowych w ramach realizowanego projektu "Pierwsza Edycja Międzynarodowego Czesko-Polskiego Turnieju Hokejowego Młodzieży".

Lodowisko "Jastor" gościć będzie zespoły polskie - JKH GKS Jastrzębie, Zagłębie Sosnowiec S.A., MOSM Tychy - oraz czeskie - HC AZ Havířov, HKC Frydek-Mistek, HC ZUBR Přerov. Po raz kolejny organizatorzy zawodów zaplanowali indywidualne konkursy dla zawodników. Zawodnicy będą między sobą konkurować w celność strzałów oraz zręczności operowania kijem hokejowym. To drugi turniej w ramach tego projektu, jednak tym razem w zawodach udział wezmą zawodnicy rocznika 2000 i młodsi.

Harmonogram turnieju:

Piątek 31.08
17.00 JKH GKS Jastrzębie - HC Havířov 2010
18.30 HC ZUBR Přerov- HC Frydek-Mistek

Sobota 01.09
09.00 MOSM Tychy - HC ZUBR Přerov
10.30 Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie
12.00 MOSM Tychy - HC Frydek-Mistek
13.30 Zagłębie Sosnowiec - HC Havířov 2010
15.00 KONKURENCJE INDYWIDUALNE
16.30 A1-B2
18.00 B1-A2

Niedziela 02.09
9.00 mecz o V miejsce
11.00 mecz o III miejsce
12.30 mecz o I miejsce
14.00 ZAKOŃCZENIE

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska - Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!