Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
3 września 2012

Siedziba JSW uznana "Modernizacją Roku 2011"

Siedziba JSW uznana "Modernizacją Roku 2011"
fot. JSW

Budynek biura zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej został uznany za najlepszą "Modernizację Roku 2011". Obiekt brał udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Modernizacja Roku, w kategorii "Obiekty użyteczności publicznej".

W tym roku do konkursu zgłoszono ponad 800 inwestycji, w piętnastu kategoriach, ale to właśnie budynek JSW jako jeden z wielu został wybrany do tego tytułu. Gala wręczenia nagród odbyła się 29 sierpnia w Zamku Królewskim w Warszawie.

Jury konkursu uznało, że adaptacja niszczejącego budynku oddziału położniczego jastrzębskiego szpitala i jego modernizacja pozytywnie wpłynęła na przestrzeń miejską. - Powstała przestrzeń biurowo-konferencyjna o najwyższych walorach użytkowych. Zastosowanie najnowszych technologii i wysokiej klasy materiałów wykończeniowych pozwalają zakwalifikować obiekt do klasy A budynków biurowych. Uznanie jury zyskał uznanie również wystrój wnętrz budynku JSW, który utrzymany jest w stylu industrialnym - informuje JSW.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Bobek03.09.2012 17:07

Dlaczego nie wygrała kawiarenka w parku???Przecież koszt modernizacji to ponad milion złotych!!!

Gość03.09.2012 13:27

Tylko nie napisali za jaką kasę!!

dave03.09.2012 11:31

A co jeszcze modernizowali? 3 metry chodnika?

przemkoprzemko03.09.2012 11:22

Jest kasa, jest nagroda!