Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
3 września 2012

Hokeistki wróciły z Tychów z Pucharem

Hokeistki wróciły z Tychów z PucharemZobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W sobotę i niedzielę na lodowisku w Tychach odbył się Ogólnopolski Turniej o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego w hokeju na lodzie kobiet. Hokeistki z Jastrzębia nie miałby sobie równych i wygrały cały turniej.

W pierwszym dniu zawodów w fazie grupowej Białe Jastrzębie wygrały z Janowem i Oświęcimiem. W drugim dniu jastrzębianki w finale zmierzyły się z drużyną Atomówki Tychy i tym samym wywalczyły pierwsze miejsce w turnieju.

Najlepszą zawodniczką turnieju została Marta Bigos, a nadzieją polskiego hokeja kobiet z drużyny Jastrzębia - Dominika Korkuz.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
JotKaHa05.09.2012 21:17

Suuuuuuuuuuuper !

~`03.09.2012 23:34

brawo dziewczyny !