Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
7 września 2012

Kobieta wjechała samochodem w motorower

Kobieta wjechała samochodem w motorower
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W czwartek na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kusocińskiego doszło do wypadku z udziałem motoroweru. Dwie osoby trafiły do szpitala.

- 38-letnia jastrzębianka kierująca skodą, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motorowerowi, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów - informuje policja.

43-letni mężczyzna kierujący jednośladem został ranny i trafił do szpitala z urazem nogi. Hospitalizowana była również jego pasażerka, która doznała obrażeń głowy, barku i nogi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

- W związku z tym, iż jest to już drugi wypadek z udziałem jednośladu w przeciągu ostatnich dwóch dni, apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność. Pamiętajmy także, aby podczas wykonywania manewrów na drodze, uważnie spoglądać w lusterka - apeluje jastrzębska policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
onkla010.09.2012 12:01

SWD... coś w tym jest. Wodzisławscy kierowcy są chyba najgorzej jeżdżącymi ludźmi w woj. śląskim. Albo jadą jak nienormalni albo wloką się gorzej niż eLki :] Jastrzębscy PANOWIE KIEROWCY tez nie są idealni... chyba pominęli wykłady na temat kierunkowskazów (nie wszyscy oczywiście).

Henryk10.09.2012 8:37

sorki uważajcie na jedno ślady

Henryk09.09.2012 16:57

To ja poszkodowany w wypadku przy hali, kierowcy czterech kółek bardziej uważajcie na dwu ślady!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A wszystko bedzie, ok,

cukero09.09.2012 9:42

a co kogo interesuje, z którego osiedla...

xx08.09.2012 21:20

Tak się składa że jest to osoba mieszkająca na tym osiedlu.

cukero08.09.2012 13:19

ale ja, tak się składa, przechodziłem tamtędy i widziałem ;), panie Gość

Gość08.09.2012 12:49

to była osoba z jastrzębia

Pokaż wszystkie opinie (10)