Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 września 2012

Udane urodziny "Solidarności". Tłumy na stadionie

Udane urodziny "Solidarności". Tłumy na stadionieZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W sobotę 8 września na stadionie miejskim odbyła się impreza urodzinowa "Solidarności". Na scenie wystąpili: Kabaret Młodych Panów, The Blues Experience oraz Dżem.

Z okazji 32. urodzin NSZZ "Solidarność" na stadionie w Jastrzębiu odbyła się impreza. Na początku krótkie przemówienie wygłosił prezydent miasta, Marian Janecki, oraz Dominik Kolorz, przewodniczący śląsko-dąbrowskiej Solidarności. - Nie powinni się cieszyć politycy, VIP-y, nie ci w białych kołnierzykach i eleganckich krawatach. To jest impreza dla was - powiedział Dominik Kolorz. Chwilę później pokrojono urodziny tort, który skosztować mógł każdy chętny.

Jako pierwszy na scenie wystąpił znany już jastrzębianom Kabaret Młodych Panów (rok temu również gościł na "urodzinach Solidarności"). Zaprezentował m.in. kultowy już skecz o górnikach. Przed gwiazdą wieczoru publiczność rozgrzał rybnicki zespół The Blues Experience. I trzeba przyznać, że sprostał zadaniu w stu procentach.

W przerwie między koncertami organizowana była loteria z nagrodami. Do wygrania były m.in. wycieczki, telewizor, rower czy nagroda główna, skuter. 

Później przyszedł czas na najbardziej oczekiwanych gości - zespół Dżem. Muzycy zagrali dobrze znane piosenki, takie jak np. "Harley Mój" czy "Wehikuł czasu", oraz te z nowszych płyt. Publiczność włączała się w śpiewanie. Jak można było się spodziewać, nie obyło się bez bisu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy nauczyciele pojadą protestować do Warszawy Jastrzębscy nauczyciele pojadą protestować do Warszawy

Powrót do PRL. Wystąpi Sztywny Pal Azji Powrót do PRL. Wystąpi Sztywny Pal Azji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Slayer11.09.2012 16:11

Do monkla0,a to zwracam honor w takim razie. Nie doprecyzowałaś i dlatego wyszło nieporozumienie. Tylko mnie zastanawia kto robił te pogo na Farnie, bo jakoś nie wyobrażam sobie tam żadnego metala.

kamil11.09.2012 10:09

@Do Kamila: Zapraszam do zapoznania się z moim wcześniejszym komentarzem, tam masz odpowiedź odnośnie "Do kołyski".

onkla011.09.2012 9:57

Do SLAYER mój drogi pogo odbywało się podczas występu Ewy Farnej a dziecko było z ojcem. Kto normalny robi POGO przy takiej muzyce ? Oni nawet potrafią to zrobić przy Krawczyku ;]

Do Kamila10.09.2012 22:23

Na festiwalu"Ku przestrodze" też"tańczycie"to swoje pogo przy piosence "Do kołyski"???
Bo akurat przy tej piosence to jest nietaktowne jak wogóle wiesz co to znaczy...

jojko10.09.2012 21:58

okładanie pięściami to nie pogo, to co innego, pogo to tylko skakanie i odbijanie się od siebie. Przy dobrym towarzystwie każdy kto sie przez to wyłoży jest natychmiast podnoszony.

kamil10.09.2012 18:43

@idol dzemu: widać ani razu nie bywałeś na festiwalu "ku przestrodze". Polecam zobaczyć na własne oczy, że nawet tam się pogo pojawia podczas koncertu Dżemu, bo mają kawałki, przy których można sobie na to pozwolić.

Gość10.09.2012 16:52

''Normalny ludzie'' to nie tylko młodzież w wieku 14-19. Dżem jest takim zespołem, którego słucha młodzież, jaki i dorośli. Więc nawet osoby starsze chcą być pod sceną i dobrze się bawić. A nie, że są okładane pięściami, przez spoconych i pijanych ludzi.

Pokaż wszystkie opinie (34)