Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 września 2012

Zawierucha i Dziuk bez podium w biegu Philipsa

Zawierucha i Dziuk bez podium w biegu Philipsa
fot. sxc.hu

W niedzielę w Pile odbył się półmaraton. Na 21-kilometrowej trasie zmagała się dwójka jastrzębian - Dagmara Dziuk i Damian Zawierucha z KB MOSiR. Oboje otarli się o podium w swoich kategoriach.

Damian Zawierucha uzyskał czas 1:13:55 i zdobył 4. miejsce w kategorii M-30. Tym samym został sklasyfikowany na 14. pozycji w kategorii open mężczyzn. Bieg był jednocześnie Mistrzostwami Polski. Zawierucha zajął w nim 9. miejsce.

Dagmara Dziuk osiągnęła czas 1:24:55 i zajęła 5. miejsce w kategorii K-20. W klasyfikacji open kobiet uplasowała się na 7. miejscu.

W kategorii open mężczyzn wygrał kenijczyk Boniface Wambua Nduwa, a w kategorii open kobiet białorusińka Maryna Damantsevich.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!