Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 2°
9 września 2012

Dominik Ząbczyński drugi w biegu na Czantorię

Jastrzębianin, Dominik Ząbczyński, zdobył drugie miejsce w Biegu Górskim na Czantorię Wielką. Rok temu na tej trasie był pierwszy. Tym razem nie udało mu się wyprzedzić Kornela Rakusa.

Dominik Ząbczyński 9-kilometrową trasę o przewyższeniu 635 m pokonał w czasie 42:03. Szybszy był tylko Kornel Rakus, który dotarł do mety w czasie 41:35. Na trzecim miejscu znalazł się Wojciech Dorighi z czasem 42:03.

- Tym razem nie udało się wygrać jak w roku ubiegłym. To moja ulubiona trasa. Z Kornelem jeszcze nigdy nie wygrałem, ale była dziś na to szansa - powiedział Dominik Ząbczyński.

W biegu startował jeszcze jeden jastrzębianin - Bartłomiej Sokołowski. Trasę przebiegł w czasie 55:22.