Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 września 2012

Remis w sparingu GKSu Jastrzębie z Góralem Żywiec

Remis w sparingu GKSu Jastrzębie z Góralem Żywiec
fot. sxc.hu

GKS Jastrzębie zremisował 3:3 spotkanie sparingowe z Góralem Żywiec. Mecz został rozegrany w piątkowy wieczór na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Kościelnej.

Po pierwszej połowie to goście cieszyli się z prowadzenia. Po 45 minutach wygrywali 2:1. Ale w drugiej odsłonie skutecznością popisał się Mateusz Piekarski, który zdobył dwie bramki, dwukrotnie doprowadzając do remisu.

Przypomnijmy, iż obie drużyny miały zmierzyć się w sobotę w Żywcu, ale spotkanie odwołano ze względu na negatywną opinię policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!