Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 września 2012

Tanie bilety do kina za trzy opakowania po batoniku

Tanie bilety do kina za trzy opakowania po batoniku

Miejski Ośrodek Kultury poinformował niedawno, że od początku września w każdy poniedziałek bilety do kina "Centrum" będą kosztowały 10 zł. Teraz tani bilet będzie można kupić też w czwartek, ale na innych zasadach.

Do akcji przyłączył się sponsor, producent batoników Kinder Bueno. Za trzy opakowania batonika Kinder Bueno w każdy czwartek będzie można kupić bilet do kina za 10 złotych.

Wcześniej jednak na stronie www.kinderbueno.pl należy zgłosić swój udział w zabawie i wybrać czwartek, w którym planuje się wyjście do kina. W każdym tygodniu uczestnik może zamówić maksymalnie dwa bilety. Promocja potrwa do 3 stycznia 2013 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal? Co dalej z kinem "Centrum"? Będzie działać nadal?

Co  dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku Co dalej z kinem? Głos zabiera właściciel budynku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
an11.09.2012 19:06

Teraz normalnie filmy będą w dniu premiery wystarczy zobaczyc sobie repertuar

A.P11.09.2012 15:18

Nowy sprzęt jest..dobrze. To teraz największą zachętą dla ludzi będą nowości kinowe i premiery, inaczej, dalej wszystko będzie stać w miejscu..

onkla011.09.2012 10:51

A ja tam wolę zaoszczędzić paliwo i iść na seans do CENTRUM :)

E.T.11.09.2012 8:04

Ile jeszcze potrwa czasu, żeby Jastrzębienie zrozumieli, że mieliśmy stary sprzęt i nie mogliśmy puszczać premier ponieważ w Polsce było tylko kilka kopii. Teraz mamy najnowocześniejszy sprzęt, nowy ekran i nagłośnienie. Niestety trzeba jechać do Rybnika i narzekać-oto modlitwa Polaka.

Jastrzębianin10.09.2012 23:12

I co mi po tym że tani bilet skoro i tak wybiore premiere która będzie w Rybniku, a u nas pojawi sie dopiero poooo premierze..

nati10.09.2012 13:18

A w ten czwartek za 10zł można na każdy film czy tylko na Małą Salę?

Joachim10.09.2012 13:17

Mój błąd. Przepraszam.
"Jesteś Bogiem" premierowo w Centrum :)

Pokaż wszystkie opinie (11)