Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
13 września 2012

Marcin Słodczyk i Patryk Kogut wrócili już na lód

Marcin Słodczyk i Patryk Kogut wrócili już na lód
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Po kontuzjach w trakcie przygotowań do sezonu na lód wrócili Marcin Słodczyk i Patryk Kogut. Przypomnijmy, że ten pierwszy doznał urazu kolana, a drugi złamał rękę. Kolejni dwaj zawodnicy jeszcze się rehabilitują.

- We wtorek Marcin Słodczyk przebywał na lodzie przez godzinę. W jego wypadku trzeba jednak bardzo uważać. Bowiem już wcześniej za szybko wrócił na lód i w miejscu urazu, czyli w kolanie, pojawił się stan zapalny. Trzeba dmuchać na zimne - powiedział prezes Jan Miszek. Hokeista ma być gotowy do gry w ciągu 2-3 tygodni.

Patryk Kogut musiał podjąć się intensywnej rehabilitacji po złamaniu ręki. Na razie nie wiadomo czy w najbliższym czasie hokeista będzie mógł podjąć walkę na lodzie.

Dalej nie wiadomo jak potoczą się losy Szymona Marca. Zawodnik na zgrupowaniu reprezentacji Polski doznał pęknięcia śledziony. Teraz czeka go konsylium lekarskie, które zadecyduje o tym czy wyjdzie ze szpitala.

Kolejnym z kontuzjowanych zawodników jest Jirzi Zdenek, który złamał kość strzałkową oraz skręcić staw skokowy. Najwcześniej do treningów powróci w grudniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość13.09.2012 12:26

Trzymamy kciuki!