Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 września 2012

Jastrzębska młodzież popłynie żaglowcem Pogoria

Młodzież z Jastrzębia ma możliwość wzięcia udziału w rejsie żaglowcem Pogoria. Chętni już mogą zgłaszać się do organizatorów.

Rejs potrwa od 7 do 16 grudnia. Podczas rejsu młodzież popłynie na trasie: Genua - Monte Carlo - Korsyka - wyspa Elba - Genua. Każdy z uczestników ma zapewnioną koję na żaglowcu, 3 posiłki dziennie, transport autokarem z i do Jastrzębia, opiekę merytoryczną kapitana i oficerów oraz pamiątkową koszulkę. Wśród uczestników nie jest wymagane doświadczenie żeglarskie.

Szczegółowych informacji można zasięgnąć u Piotra Sękowskiego, pod numerem telefonu 607 033 224 lub pisząc e-maila na adres piosek@op.pl

Statek ten ma wyporności 342 tony, długość 47 metrów i szerokość 8 metrów. Posiada ożaglowanie typu barkentyna o powierzchni 1000 m2 (razem 15 żagli na trzech masztach w tym jeden maszt z żaglami rejowymi). Żaglowiec jest wyposażony w pomocniczy silnik napędowy ma moc 255 kW. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu Strażnicy sprawdzą czy młodzież nie pije alkoholu

Pijane nastolatki w Nowy Rok Pijane nastolatki w Nowy Rok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kasia13.09.2012 20:10

jaka jest cena rejsu?