Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 września 2012

Konkurs fotograficzny. Uchwyć życie naszego miasta

Konkurs fotograficzny. Uchwyć życie naszego miasta
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Urząd Miasta organizuje kolejny konkurs fotograficzny, tym razem pod hasłem "Migawki z życia naszego miasta". Tematem konkursu jest szeroko rozumiane życie miasta i jego mieszkańców.

Na konkurs każdy może wysłać maksymalnie 3 fotografie w formie cyfrowej. Należy je przesyłać na konkurs@um.jastrzebie.pl. Zgłaszane do konkursu zdjęcia należy opisać w mailu - temat konkursu, miejsce wykonania, co przedstawiają, imię i nazwisko autora, adres zamieszkania, telefon. Regulamin konkursu znajduje się pod tym adresem.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody. Najlepsze mogą znaleźć się w materiałach promocyjnych miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończony Konkurs fotograficzny "My jastrzębianie" zakończony

Konkurs fotograficzny: wakacyjne etnoklimaty Polski Konkurs fotograficzny: wakacyjne etnoklimaty Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Henry28.09.2012 8:37

to ma byc konkurs "Zycie...", troche zycia brakuje na tym foto

Oleksander15.09.2012 21:39

I drugi kazus. Olek poinformował Olgę o konkursie podając jej adres e-mail, na który może wysłać zdjęcia i dane, które powinna wpisać w mailu (imię nazwisko itp). . Olga nie czytała regulaminu, ale prace zgłosiła. W e-mailu nie zawarła oświadczenia, że zapoznała się z regulaminem. Zresztą organizator tego nie wymaga. Pracę Olgi opublikowano w książce promocyjnej. Czy UM powinien Oldze zapłacić wynagrodzenie za korzystanie z jej dzieła?

Oleksander15.09.2012 21:33

A teraz kazus. Bolo ma podpisaną z UM umowę dzierżawy gruntu pod stragan. Nie może wziąć udziału w konkursie. Uważam, że to dyskryminacja. Czy ma rację.

ooo!!!!15.09.2012 20:40

ale to zdjry jest do bani, le skadrowane jak pieron, do kosza z tym, oo!

Jacek14.09.2012 22:21

A czy ktoś wie, gdzie można zobaczyć zdjęcia z poprzedniego takiego konkursu, "Tu warto się zatrzymać"? Tego ze zdjeciami z Jastrzębia-Zdroju, Karwiny i Hawierzowa?

jojko14.09.2012 20:54

@essex - dzięki!

cukero14.09.2012 18:36

Czy ów 17 punkt jest sprzeczny z prawem? Nie.
Więc na kij czepiasz się kogoś, kto o wygodach czytającego ów regulamin pomyślał, miast do odległych aktów prawnych odsyłać?
Człeki użyjcie mózgu... choć czasem.

Pokaż wszystkie opinie (14)