Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 września 2012

Policja uczy przedszkolaków zasad ruchu drogowego

Policja uczy przedszkolaków zasad ruchu drogowego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ramach akcji edukacyjnych jastrzębskiej policji została przeprowadzona kolejna prelekcja pod hasłem "Jak być bezpiecznym na drodze". Tym razem policjanci odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego nr 15 w Jastrzębiu-Zdroju.

Podczas spotkania z mundurowymi, przedszkolaki obejrzały multimedialną prezentację pt. "Sznupek radzi. Jak być bezpiecznym na drodze". Policjant zwracał przy tym uwagę najmłodszych, jakich zachowań należy unikać podczas poruszania się po drodze. 

- Okazało się, że przedszkolaki świetnie znają zasady bezpiecznego korzystania z dróg, wiedzą, jak należy prawidłowo zachować się przy przechodzeniu przez przejście dla pieszych - informuje policja.

Pod koniec prelekcji dzieci otrzymały odblaskowe bransoletki. W zamian za prezent powiedziały wspólnie wierszyk o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!