Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
20 września 2012

Akcja policji: wpadło 10 poszukiwanych osób

Akcja policji: wpadło 10 poszukiwanych osób
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Wczoraj w Jastrzębiu-Zdroju policja prowadziła działania pod kryptonimem "Poszukiwany". W kręgu zainteresowania funkcjonariuszy znalazły się głównie osoby, które za wszelką cenę chciały się wymigać od odbycia wymierzonej kary. 

Sukcesem akcji było zatrzymanie mężczyzny, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2009 roku.

Akcja "Poszukiwany" realizowana była w ciągu całego dnia zarówno przez kryminalnych jak i funkcjonariuszy prewencji oraz drogówki.

- Policjanci co prawda na co dzień zatrzymują osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, jednak wczoraj w kręgu ich szczególnego zainteresowania znaleźli się ci, którzy za wszelką cenę próbują uniknąć spotkania z sędzią lub prokuratorem, bądź wymigać się od odbycia wymierzonej kary - wyjaśniają policjanci. 

Dzięki tej akcji w ręce stróży prawa wpadło 10 osób mających na koncie kradzieże, oszustwa, czy jazdę pod wpływem alkoholu. Wśród zatrzymanych, znalazła się 29-letnia kobieta, za którą sąd wydał list gończy. Najmłodszym z zatrzymanych był 25-letni mężczyzna, którego funkcjonariusze zatrzymali na terenie powiatu cieszyńskiego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
essex21.09.2012 7:59

SWD, wiadomo.

jastrzebianin20.09.2012 11:07

znowu ludzie z SWD co się tam dzieje