Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
21 września 2012

Internauci nie lubią kierowców z Wodzisławia

Internauci nie lubią kierowców z Wodzisławia

20 września na Facebooku pojawił się nowy fanpage - "NIE lubię SWD". Po kilkunastu godzinach miał już ponad 100 fanów. Czy Jastrzębianie rzeczywiście aż tak bardzo nie lubią przyjezdnych kierowców?

Na tablicę fanpage'a wrzucane są linki do stron internetowych z informacjami o wypadkach w których brali udział kierowcy z Wodzisławia Śląskiego. Oprócz tego autor oraz internauci wrzucają zdjęcia np. źle zaparkowanych samochodów z rejestracją SWD. - Zachęcamy wszystkich chętnych do tworzenia tego fanpejdża najlepszych kierowców regionu - czytamy na facebooku.

- Kierowcy z SWD rzeczywiście radzą sobie gorzej na jastrzębskich drogach. To nie tylko kierowcy z samego Wodzisławia ale też okolicznych wsi, którzy często ograniczają swoje podróże samochodem do wyjazdu na zakupy czy do kościoła. Zbyt rzadko poruszają się po ścisłym centrum miasta, gdzie natężenie ruchu jest dużo większe - powiedział Łukasz Szmulik, instruktor szkoły nauki jazdy "4 kółka" z Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Piraci drogowi wpadli w ręce Policji Piraci drogowi wpadli w ręce Policji

Czy w Jastrzębiu nie będzie można w nocy kupić alkoholu? Czy w Jastrzębiu nie będzie można w nocy kupić alkoholu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (61)
Bartek03.09.2015 22:07

SWD - SPRAWCY WYPADKÓW DROGOWYCH!!! Albo zawalidroga, że sznur auta jedzie za SWD albo wiejski wariat co szaleje i wyprzeda na piątego... BRAK SŁÓW jak widze SWD krew mnie zalewa, oni powinni mieć zakaz wyjeżdżania po za okręg wodzisławski, tam niech sobie jeżdżą....

sjz01.12.2013 12:27

kierowcy z swd to niestety chamy tu jest jeden z wielu wielu przykładów: http://www.youtube.com/watch?v=ecNHulm7Coc 

Z24.02.2013 23:24

Na co dzień poruszam się po na prawdę dużym mieście i wracając do Jastrzębia chce mi się płakać widząc poziom kierowców.

SR08.10.2012 20:49

a czy jechales kiedys za SWD ,to strach w oczach! i to niesa bzdety , SR

ja26.09.2012 17:46

jastrzebie wielka metropolia jedna droga po bokach bloki ot i cale miasto, a jacy mistrzowie kierownicy, ze smiechu padlem czytajac te wypociny, ach te 'duze' miasta tak maja, odrazu widac skad te barachlo do jastrzebia przyjechalo wieje ruskim

biały0025.09.2012 22:53

Dokładnie SWD nie powinno wjeżdżać do tego masta

axa24.09.2012 20:00

aż szkoda gadac na temat tego artykułu moim zdaniem jest to jedynie prowokacja i tyle.. swd ,sjz srb, szo,czy sps.. wszedzie się zdarzaja różni kierowcy jedni lepsi jedni gorsi i tyle... i Powiem tyle że poprzez takie artykuły tworzy sie nietolerancja w kraju...

Pokaż wszystkie opinie (61)