Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 września 2012

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla już 28 września

Prezentacja Jastrzębskiego Węgla już 28 wrześniaMichał Łasko podczas prezentacji Jastrzębskiego Węgla w 2011 roku
fot. jastrzebieonline.pl

28 września na Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla. W pierwszy dzień organizatorzy przygotowali niespodziankę, a w drugi mecz z drużyną Berlin Recycling Volleys.

Wszyscy, którzy chcą obejrzeć nową drużynę podczas prezentacji mogą odebrać bezpłatne wejściówki w dniach 25-27 września (od godz. 14:00 do 17:00) w hali Widowiskowo-Sportowej. Jedna osoba może odebrać maksymalnie cztery bilety wstępu. Ze względu na scenografię oraz komfort widzów liczba miejsc została ograniczona do 1500.

Na razie nie wiadomo co organizatorzy przygotowali na tę okazję. - Jak co roku staramy się przygotować dla naszych kibiców coś specjalnego. Poprzednie lata pokazały, że nie brakuje nam kreatywności i inwencji, jeśli chodzi o organizację tego typu przedsięwzięć (…) Na naszych wiernych fanów czekać będzie w piątek mnóstwo niespodzianek i tyle samo dobrej zabawy, a sobotę mnóstwo pozytywnych sportowych emocji - mówi Zdzisław Grodecki, prezes Jastrzębskiego Węgla.

29 września, dzień po oficjalnej prezentacji, drużyna Jastrzębskiego Węgla zmierzy się w meczu towarzyskim z mistrzem Niemiec, Berlin Recycling Volleys. Ilość bezpłatnych wejściówek na ten mecz ograniczona została do 1200 sztuk. Posiadacze karnetów mogą mieć jednak powód do zadowolenie, bowiem oni wejdą na mecz za darmo.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
manek25.09.2012 21:59

To co wyprawiali z tymi wejściówkami to jakaś totalna kpina, brak jakiejkolwiek organizacji.

Franek22.09.2012 12:38

Komu naprawdę zależy na klaskaczach ten "pójdzie" ale niech najpierw się nauczy ortografii!!!

koko22.09.2012 11:32

Działacze nieźle wymyślili godziny wydawania. Ludzie w pracy młodzi kibice w szkołach. Coś czuję, że 25 września spotkamy wiele wagarowiczów. Ale i tak to są dobre godziny, bo komu naprawdę zależy to pujdzie albo jakoś to załatwi, chyba już takich kolejek nie będzie.

hhhhhhhh21.09.2012 23:28

i skończy się jak rok temu - długa kolejka i ludzie z kilkunastoma w ręku ;)

Marta21.09.2012 17:41

Przekupki!!!