Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
23 września 2012

W lasku przy Warszawskiej grasuje zboczeniec?

W lasku przy Warszawskiej grasuje zboczeniec?To w tym lasku ma się czaić mężczyzna
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Do naszej redakcji dotarły informację na temat zboczeńca, który ma grasować w lasku między ulicami Warszawską i Północną. Policja otrzymała takie zgłoszenie, ale jak do tej pory policja nic nie znalazła.

Według relacji świadków, już w tamtym roku widziano mężczyznę, który ukrywając się w lasku obserwował wracające uczennice i onanizował się. Ma to być wysoki, łysy mężczyzna w wieku około 30 lat. Pojawia się on w różnych porach dnia. Najczęściej są to godziny wczesnego popołudnia, kiedy uczniowie wracają z pobliskiej szkoły.

- Wyglądał na takiego zwyczajnego, zadbanego mężczyznę - mówią dwie licealistki, które codziennie przechodzą obok wspomnianego lasku.

Jedna z uczennic Zespołu Szkół nr 2 powiadomiła o tym zdarzeniu policję. Po jej przybyciu na miejsce nikogo nie znaleziono. - Rzeczywiście mieliśmy takie zgłoszenie, jednak patrol policji tej informacji nie potwierdził - powiedziała nam rzeczniczka KMP w Jastrzębiu-Zdroju.

Zaraz po spotkaniu naszego dziennikarza ze świadkami, którzy opowiedzieli o mężczyźnie, w okolicy ulicy Warszawskiej można było spotkać patrol policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (40)
Gość26.09.2012 18:30

Inwestycja w tym miejscu nie doszła do skutku gdyż wszystko blokował p.Sławik i Zdrowa Polska (czytaj właściciele Lewiatanów). A teraz gdy p.Sławik jest prz. RM to wciska mieszkańcom ciemnotę że jest za inwestycjami w tym miejscu. Obłudnik i krętacz

Do Marty26.09.2012 13:39

Kilka rzadkich okazów tam odkryli-bezdomnych,pijaków i żuli....

Marta26.09.2012 12:45

Inwestycje na tym terenie nie doszły do skutku, ponieważ ekolodzy odkryli tam rzadki okaz jakiegoś owada.

biały0025.09.2012 21:00

Mieszka taki pan wysoki na Oolskiej jeździ niebieskim samochodem i zaczepiał dziewczynki to moze to on ?

Lord25.09.2012 14:11

Do jastrzębianek. Z tego co mi wiadomo MZK zorganizował specjalną linie autobusową przebiegającą obok miejsc gdzie widziano ostatnio rzekomego zboczeńca. Obowiązuje strefa czasowa do 20 min. Można także wykupić bilet miesięczny :))

biały0025.09.2012 12:57

Może to tajniacy podczas służby straszą ludzi ?

m.k.25.09.2012 9:30

Bezdomni już nie śpią w kanałach, bo wejścia zamknięto, parę lat temu, w srodku zimy, co spowodowało, że jeden z nich zamarzł. Natomiast mają tam takie swoje obozowisko, robią ogniska, zbierają owoce z opuszczonych sadów i pewnie też polują, bo już dawno tam bażantów nie widziałem, a było ich zatrzęsienie. Nie robią generalnie jednak nic złego i nie zaczepiają przechodniów.

Pokaż wszystkie opinie (40)