Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Queens Chicken
24 września 2012

Przebiegli 10 kilometrów ulicami Jastrzębia

Przebiegli 10 kilometrów ulicami JastrzębiaZobacz więcej zdjęć

W niedzielę w naszym mieście odbył się bieg "Jastrzębska Dziesiątka". Na pierwszym miejscu podium stanął Radosław Kłeczek z Gogolina. Najlepszym jastrzębianinem był Rafał Zieliński, który uplasował się na 4. miejscu.

O godzinie 11:00 202 zawodników wystartowało ze Stadionu Miejskiego. Trasa ciągnęła się przez al. Piłsudskiego i Jana Pawła. Meta znajdowała się na stadionie.

Najlepszym czasem może pochwalić się Radosław Kłeczek, który ukończył bieg z czasem 31:39 i tym samym ustanowił nowy rekord trasy. Blisko podium był Rafał Zieliński - jastrzębianin znalazł się na 4. miejscu z czasem 34:41.

W kategorii kobiet zwyciężyła Dominika Napieraj, która przebiegła trasę w 36:29. Na 5. miejscu znalazła się Dagmara Dziuk, biegaczka KB MOSiR Jastrzębie.