Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 września 2012

Wypadek w Bziu. Mężczyzna trafił do szpitala

Wypadek w Bziu. Mężczyzna trafił do szpitala
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W piątkowe popołudnie w Bziu doszło do wypadku drogowego. W wyniku kolizji samochodów do szpitala z urazem kręgosłupa trafił 20-letni jastrzębianin.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Świerczewskiego z Rolniczą. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Toyota Rav 4, 38-letni jastrzębianin, jadący ulicą Świerczewskiego w kierunku Pszczyńskiej, nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył Peugeota 206, który zatrzymał się przed skrzyżowaniem dróg, w celu ustąpienia pierwszeństwa przejazdu - informuje policja.

W wyniku zderzenia 20-letni trafił do szpitala z urazem kręgosłupa i stłuczeniem głowy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
to ja26.09.2012 19:07

nieszczęście