Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
25 września 2012

Baseballiści MKS Jastrzębie w finale fazy play-off

Baseballiści MKS Jastrzębie w finale fazy play-off
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Baseballiści klubu MKS Jastrząb awansowali do finału fazy play-off, po ostatnim spotkaniu z Piratami Władysławowo. Kolejny mecz to stawką o awans do ekstraligi.

W ostatnim meczu z Piratami Władysławowo jastrzębianie wygrali 22:17. Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia zawodników MKS Jastrząb. W kolejnych rundach było nieco trudniej ale przewaga została utrzymana, a spotkanie ostatecznie wygrane. Tym samym to właśnie drużyna z Jastrzębia zagra w finale, gdzie zmierzy się z Demonami Miejska Górka.

- Za trzy tygodnie zmierzymy się z Demonami. Cztery pierwsze mecze zostaną rozegrane w Miejskiej Górce, po dwa w sobotę i niedzielę. Gramy do trzech zwycięstw. Jeśli będzie remis, to na piąte spotkanie Demony przyjadą do Jastrzębia. W najgorszym układzie jesteśmy już wicemistrzem całej pierwszej ligi - powiedziała prezes klubu Anna Kruczek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie w Reprezentacji Polski Juniorów Jastrzębianie w Reprezentacji Polski Juniorów

Jastrzębscy baseballiści rozpoczęli sezon Jastrzębscy baseballiści rozpoczęli sezon

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Smigol25.09.2012 14:47

Gratuluję i życze dalszych sukcesów.