Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 września 2012

Skorzystaj z darmowych badań ostrości wzroku

Wszyscy mieszkańcy Jastrzębia powyżej 40. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych badań ostrości wzroku. Badania są częścią kampanii edukacyjnej.

Chodzi o kampanię edukacyjną "Czas na wzrok. Zachowaj ostrość widzenia po czterdziestce", która potrwa potrwa od 5 do 20 października. Ostrość wzroku będzie można zbadać w wybranych salonach optycznych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na badania należy umówić się wcześniej telefonicznie lub osobiście, podając przy rejestracji hasło kampanii "Czas na wzrok".

W ramach akcji będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat prezbiopii - procesu, który dotyka ludzi po 40. roku życia. 

Lista salonów optycznych dostępna jest na stronie internetowej dedykowanej prezbiopii www.czasnawzrok.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu I stopień utrzymania zimowego w Jastrzębiu

Można bezpłatnie zbadać wzrok Można bezpłatnie zbadać wzrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!