Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 września 2012

Skorzystaj z darmowych badań ostrości wzroku

Wszyscy mieszkańcy Jastrzębia powyżej 40. roku życia mogą skorzystać z bezpłatnych badań ostrości wzroku. Badania są częścią kampanii edukacyjnej.

Chodzi o kampanię edukacyjną "Czas na wzrok. Zachowaj ostrość widzenia po czterdziestce", która potrwa potrwa od 5 do 20 października. Ostrość wzroku będzie można zbadać w wybranych salonach optycznych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na badania należy umówić się wcześniej telefonicznie lub osobiście, podając przy rejestracji hasło kampanii "Czas na wzrok".

W ramach akcji będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat prezbiopii - procesu, który dotyka ludzi po 40. roku życia. 

Lista salonów optycznych dostępna jest na stronie internetowej dedykowanej prezbiopii www.czasnawzrok.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów Kto wygra wybory? Mamy wyniki badania internautów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!