Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
25 września 2012

Jastrzębskie PiS wybrało swój nowy zarząd

Jastrzębskie PiS wybrało swój nowy zarząd

W poniedziałek odbyły się wybory nowego zarządu jastrzębskiego Prawa i Sprawiedliwości. Na spotkaniu oprócz członków PiS był m.in. prezydent Marian Janecki.

Po głosowaniu w siedmioosobowym zarządzie znaleźli się: Andrzej Matusiak (przewodniczący), Tadeusz Sławik (zastępca), Tadeusz Machał (sekretarz), Tomasz Pęcherczyk (skarbnik), Mirosław Kolb, Arkadiusz Wypych oraz Grzegorz Matusiak.

W czasie spotkania minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego Leopolda Sobczyńskiego - pierwszego przewodniczącego jastrzębskiego PiS.

Na spotkaniu pojawili się także goście formalnie nie związani z jastrzębskim PiS. Obecny był m.in. prezydent Jastrzębia Marian Janecki czy Krzysztof Janicki - szef Solidarności jastrzębskiej oświaty. Zaproszono również szefów struktur PiS z okolicznych miast Wodzisławia, Rybnika i Żor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Miasto ogłosi konkurs na pomnik Miasto ogłosi konkurs na pomnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość26.09.2012 18:20

Jedna wielka sitwa. PIS-WS-ZZS a na czele Prezydent Miasta. I jak mamy się rozwijać skoro tacy ludzie rządzą miastem?

:)26.09.2012 18:13

aaaale suchar.......

kp25.09.2012 20:19

PiS i moralne wartości? Ludzie kupa śmiechu!

dobrodziej mariusz25.09.2012 9:35

Olku, daj spokój... Przecież każdy kto się choć trochę interesuje polityką w Jastrzębiu wie, że władza w mieście jest podzielona między Współnotę Samorzadową i PiSem. PO ze swoją mniejszością głosów sama nic nie zrobi. Więc jeśli masz pretensje do kogoś z "władz" miasta to raczej do WS i PiS. Przejrzyj na oczy...

Olek25.09.2012 9:22

Ten cały zarząd sprawi,że życie mieszkańców Jastrzębia-Zdroju się poprawi.Muszą jednak oni POgonić tych co przeszkadzają i moralnych wartości nie wyznają.