Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
25 września 2012

Po raz trzeci wybrali się na rowerach w góry

Po raz trzeci wybrali się na rowerach w góry
fot. Zarząd Osiedla Pionierów

Już po raz trzeci Zarząd Osiedla Pionierów zorganizował rajd rowerowy w góry. Tym razem za cel obrali sobie Błatnią (917 m n.p.m.). W rajdzie więzło udział 34 osoby.

- To był nasz najtrudniejszy rajd, ale jednocześnie dostarczył najwięcej przyjemności - mówią organizatorzy.

Trasa rajdu liczyła 50 kilometrów (w jedną stronę). Na szczyt wjechali wszyscy uczestnicy, w tym najmłodsza uczestniczka (13 lat) i najstarszy uczestnik (66 lat), który brał też udział we wcześniejszych rajdach.

Po dojechaniu na szczyt uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Następnie udali się na ognisko, gdzie czekała na nich kiełbaska i napoje.

- W sielankowej atmosferze przywitaliśmy jesień i zakończyliśmy edycję rajdowych wypadów na dwóch kółkach. Było warto, bo najważniejsze jest zadowolenie uczestników, a to było widać i słychać - mówią organizatorzy rajdu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

We wrześniu odbędzie się Żelazny Rajd Rowerowy We wrześniu odbędzie się Żelazny Rajd Rowerowy

Sezon rowerowy rusza z "Pierwszym Dzwonkiem". Zapisy trwają! Sezon rowerowy rusza z "Pierwszym Dzwonkiem". Zapisy trwają!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
....26.09.2012 21:05

super trasa :) rewelacyjna wycieczka

Tico25.09.2012 9:52

Super wypad i ekipka.