Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
25 września 2012

Pijana matka opiekowała się 2-letnią córką

Pijana matka opiekowała się 2-letnią córką
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Prawie 2 promile alkoholu we krwi miała 33-letnia matka, która opiekowała się swoją 2-letnią córką. O sytuacji zawiadomił policję partner kobiety, który zorientował się, że pod jego nieobecność opiekuje się ona dzieckiem pod znacznym wpływem alkoholu.

Według zgłoszenia mężczyzny, jego partnerka zajmowała się ich wspólnym dzieckiem będą pod wpływem alkoholu. Powiadomił o tym policję, która przyjechała do jednego z mieszkań przy ul. Pomorskiej.

- Po przybyciu na miejsce, funkcjonariusze zastali 33-letnią kobietę, która trzymała 2-letnią córkę na kolanach, paląc przy tym papierosa. W związku z wyraźnie wyczuwalną wonią alkoholu, stróże prawa doprowadzili rodzicielkę do komendy, zostawiając 2-letnią dziewczynkę pod opieką taty - informuje policja.

Okazało się, że kobieta miała w organizmie blisko 2-promile. Sprawa została skierowana do sądu rodzinnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Rty26.09.2012 21:11

Swietoszki.... Jakbyscie nigdy przy dziecku ani lyka piwa nie wzieli. Przesadzacie. Kiedys chlali tak samo i jakos dzieciakow nikomu nie zabierano, a teraz glosniej krzykniesz i juz afera bo nad dzieckiem sie znecaja. Popieprzylo sie wam wszystkim w glowach...

m.k.25.09.2012 12:13

facet chce rozwodu i uzyskania praw do opieki, ot co, tylko po co policja wypuszcza takie przecieki przed rozprawą?

Genio25.09.2012 11:32

Dać dziecko ojcu a nie tej patologicznej matce,nie dośc że pijana to jeszcze bierze dziecko na kolana i paląc każe jej wdychać dym...