Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
25 września 2012

Funny Judo znów zagościła na jastrzębskich matach

W miniony weekend na tatami Klubu Judo "Koka" Jastrzębie została przeprowadzona III Edycja Euroregionalnej Ligi Judo Dzieci "Funny Judo". W zawodach uczestniczyło 70 zawodników z Jastrzębia-Zdroju, Pawłowic, Suszca, Żor, Łazisk Rybnickich oraz Czeskiego Cieszyna.

- Turniej jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem, co upewnia nas w przeświadczeniu, iż tego typu inicjatywę należy w dalszym ciągu kontynuować - mówią organizatorzy.

Euroregionalna Liga Judo jest cyklem czterech turniejów szkoleniowych dla najmłodszych adeptów judo w regionie. Zawody są współfinansowane ze środków budżetowych Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

Nocne wybryki chuligańskie w bloku Nocne wybryki chuligańskie w bloku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!