Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
25 września 2012

Funny Judo znów zagościła na jastrzębskich matach

W miniony weekend na tatami Klubu Judo "Koka" Jastrzębie została przeprowadzona III Edycja Euroregionalnej Ligi Judo Dzieci "Funny Judo". W zawodach uczestniczyło 70 zawodników z Jastrzębia-Zdroju, Pawłowic, Suszca, Żor, Łazisk Rybnickich oraz Czeskiego Cieszyna.

- Turniej jak zwykle cieszył się dużym zainteresowaniem, co upewnia nas w przeświadczeniu, iż tego typu inicjatywę należy w dalszym ciągu kontynuować - mówią organizatorzy.

Euroregionalna Liga Judo jest cyklem czterech turniejów szkoleniowych dla najmłodszych adeptów judo w regionie. Zawody są współfinansowane ze środków budżetowych Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jakub Gruszka - 5 powodów dla których warto na mnie głosować! Jakub Gruszka - 5 powodów dla których warto na mnie głosować!

Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta Będzie piąty kandydat na prezydenta miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!