Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 września 2012

W Parku Zdrojowym dzieci malowały palcami

W Parku Zdrojowym dzieci malowały palcami
fot. ZS nr 9

25 września w Parku Zdrojowym odbył się Integracyjny Plener Malarski "Dziesięć palców mam - świat maluję sam". Organizatorem pleneru było Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych i Ich rodziców "Tęcza" we współpracy z Zespołem Szkół nr 9 Specjalnych im. dr. M. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju.

W plenerze malarskim brały udział dzieci niepełnosprawne oraz ich przyjaciele ze szkół i przedszkoli. Zaproszenie przyjęło 11 placówek z Jastrzębia-Zdroju oraz 1 szkoła z Żor.

- Dzieci pracowały metodą malowania dziesięcioma palcami, która jest jedną z ciekawszych form pracy z dziećmi. Ta forma plastycznej aktywności pozwala uczestniczyć nawet tym dzieciom, które ze względu na specyficzne dysfunkcje nie mogą  brać do ręki pędzla i operować nim w sposób celowy - informują organizatorzy.

Prace plastyczne będzie można oglądać na wystawie w Masnówce w Parku Zdrojowym od 5 października.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci Pijana matka powiedziała, że nie chce dzieci

Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami Porzuciła dzieci i uciekała przed policjantami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość30.09.2012 8:47

Brałem udział w tym plenerze.Szkoda że zamieściliście tylko jedno zdjęcie.Widziałem tam twarze podekscytowanych wykonawcow i zachwyt ich dziełem.